mimaki jv33

mimaki jv33

MIMAKI JV33 to najnowszej generacji piezoelektryczna drukarka solwentowa, osiągająca wysoką jakość wydruku przy dużej wydajności, znajduje zastosowanie w druku wysokojakościowych prac.Ploter drukuje w technologii zmiennej kropli z rozdzielczością maksymalną 1440dpi - gwarantującą fotograficzną jakość prac. Poza idealną jakością wydruku model JV33 został zaopatrzony w nowe głowice znacznie zwiększające prędkość pracy.

MISTRAL1650 109 FD

KALA MISTRAL Finishing System to profesjonalny, najwyższej jakości laminator wielkoformatowy o max szerokości laminowania 1.6m.
Przeznaczony jest do zabezpieczania wydruków oraz nadawania im estetycznego, niepowtarzalnego wyglądu. Dodatkową funkcją tego urządzenia jest możliwość naklejania wydruków bądź folii montażowych na grube, sztywne powierzchnie (max 50 mm grubości). Kala Mistral to laminator uniwersalny, mogący pracować na wszystkich dostępnych na rynku materiałach do laminowania i enkapsulacji (na laminatach uaktywnianych naciskiem, niskimi, wysokimi i bardzo wysokimi temperaturami). Zalaminowane aplikacje mogą być eksponowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Laminator Kala mistral jest zaprojektowany we Francji i posiada certyfikat CE.

MISTRAL1650 109 FD
summa d120

summa d120

Ploter tnący SummaCut D to plotery, które posiadają bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii oraz automatyczny system pozycjonowania OPOS X. System OPOS X umożliwia odczyt nadrukowanych znaczników dla konturowego wycinania, (wycinanie nadrukowanych elementów po konturze) nie tylko na standardowych materiałach, ale również na materiałach odblaskowych, holograficznych, lustrzanych a także na różnego rodzaju laminatach. Dzięki zastosowaniu systemu OPOS X plotery serii D są idealnym narzędziem do produkcji wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów

sabre

Trymer Sabre 2 to wszechstronne i funkcjonalne urządzenie do cięcia o precyzji 0,2mm.Posiada bezpieczną, tnącą  głowicę z regulowanym ostrzem (noże płaskie - trapezowe) do ciecia wszelkiego rodzaju materiałów o grubości do 10 mm oraz płyty piankowe do 13 mm (noże specjalne). Dodatkowo, opcja z łatwą wymianą na głowicę z ostrzem krążkowym doskonale sprawdza się w cięciu tkanin oraz tekstyliów.

sabre